2014 - III kwartał

W imieniu Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji  w Nowym Jorku oraz Waszyngtonie zapraszamy do udziału w Polish Tech Boom - wydarzeniu promującym polskie start-upy i polskie firmy technologiczne, które odbędzie się w formule Demo Day, 24 września 2014 r., w Nowym Jorku, USA.

W imieniu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej oraz Polish Business Link zapraszamy do udziału w pierwszym Kongresie polskich przedsiębiorców, który odbędzie się 9 października 2014 r., w Londynie. 

W dniu 10 września br. o godz. 9.00 w budynku Zebra Tower przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie odbędzie się spotkanie przygotowawcze dla firm, które są zainteresowane uczestnictwem w PATI (Polsko-Amerykańskim Tygodniu Innowacji). Jego celem będzie przedstawienie idei oraz agendy wydarzenia, a także przygotowanie potencjalnych uczestników do maksymalnego wykorzystania swojej obecności w Kalifornii.

Już po raz 24 rozpoczynające się dzisiaj Forum Ekonomiczne w Krynicy jest okazją do spotkania najważniejszych postaci świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej.

więcej

IX Forum Ekonomiczne Młodych Liderów odbędzie się w dniach 2-5 września 2014 r. w Nowym Sączu. Głównym organizatorem Forum jest Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji oraz Fundacją Instytut Studiów Wschodnich. Program Forum obejmuje panele dyskusyjne, wykłady, prezentacje biznesowe i warsztaty tematyczne.

więcej

W ciągu trzech dni Forum odbędzie się ponad 150 wydarzeń – paneli dyskusyjnych, bloków tematycznych, prezentacji raportów.

W ciągu trzech dni Forum odbędzie się ponad 150 wydarzeń – paneli dyskusyjnych, bloków tematycznych, prezentacji raportów.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od 2010 roku organizuje konkurs, w którym przyznaje nagrody m.in. w kategorii „Innowacyjny projekt”.

więcej