2014 - III kwartał

Eksperci projektu „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa” zaprezentują stworzone Narzędzie Pomiaru Kapitału Ludzkiego (NKL) w Katowicach podczas IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

więcej

Jakie są największe zagrożenia dla bezpieczeństwa funkcjonowania firmy sektora MŚP i jak im przeciwdziałać? Jak odnaleźć się w gąszczu przepisów? Jak bronić się przed nieuczciwą konkurencją? To tylko część pytań, na które wspólnej odpowiedzi szukać będą paneliści oraz uczestnicy IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa Zachodniopomorskiego do udziału w bezpłatnym seminarium regionalnym, które odbędzie się 23 września 2014 r. w Szczecinie (nastąpiła zmiana terminu seminarium).

więcej

Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Robert Składowski, Prezes Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług podpisali w dniu 8 sierpnia 2014 r. porozumienie o współpracy.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa Świętokrzyskiego do udziału w bezpłatnym seminarium regionalnym, które odbędzie się 12 sierpnia 2014 r. w Kielcach, na którym dowiedzą się Państwo jak zarządzać kompetencjami i budować markę pracodawcy oraz jak w praktyce wdrażać metody podnoszenia kompetencji pracowników firmy.

W związku z udziałem Polski w Światowej Wystawie Expo 2015 w Mediolanie (1 maja - 31 października 2015 r.), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia oficjalnego portalu "Polska na Expo 2015" i zapoznania się z programem promocji gospodarczej polskiego udziału w EXPO 2015.

więcej

Spotkania odbywają się w ramach projektu „Firmy rodzinne 2”, realizowanego w partnerstwie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ze stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych.

więcej