2014 - IV kwartał

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji on-line konferencji dotyczącej kompetencji trenerskich, która odbędzie się 25 listopada 2014 r. (wtorek) w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w godzinach 10:00-16:30. Konferencja realizowana jest w ramach projektu systemowego PARP „Podnoszenie kompetencji kadry szkoleniowej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „E-sklep w świetle zmian prawnych. Transpozycja unijnej Dyrektywy a ustawa o prawach konsumenta – aspekty praktyczne”, organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. 

więcej

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców z branży drzewnej, budowlanej, spożywczej, IT i browarniczej, a także produkcji i dystrybucji artykułów sanitarnych, ogrodniczych, odzieżowych, obuwniczych, opałowych (brykiet, słoma) do udziału w spotkaniach b2b z firmami z Ukrainy, które odbędą się w dniu 5 grudnia 2014r.

Laureaci konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wiedzą najlepiej jak mówić o swoich innowacyjnych przedsięwzięciach. Ministerstwo już po raz drugi nagrodziło ciekawe i skuteczne formy promocji projektów badawczo-rozwojowych w Programie Innowacyjna Gospodarka. 

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Związek Banków Polskich zapraszają do udziału w konferencji pt.: „Nowe możliwości finansowania inwestycji kapitałowych i spółek z programów UE”, która odbędzie się w dniu 9 grudnia br. w Klubie Bankowca przy ulicy Smolnej 6 w Warszawie.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na transmisję on-line ze spotkania informacyjnego dotyczącego podsumowania stanu realizacji działań w ramach PO IG oraz planowanych działań do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

 

 

 

więcej

Jednym z kluczowych wydarzeń odbywających się w ramach Polsko-Amerykańskiego Tygodnia Innowacji (PATI) w Kalifornii jest seminarium pn. „How to succeed in Silicon Valley”, które PARP organizuje we współpracy z WPHI w Waszyngtonie oraz Ministerstwem Gospodarki. Odbywa się ono 19 listopada w San Francisco.

więcej