25 listopada 2014

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji on-line konferencji dotyczącej kompetencji trenerskich, która odbędzie się 25 listopada 2014 r. (wtorek) w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w godzinach 10:00-16:30. Konferencja realizowana jest w ramach projektu systemowego PARP „Podnoszenie kompetencji kadry szkoleniowej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

24 listopada 2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „E-sklep w świetle zmian prawnych. Transpozycja unijnej Dyrektywy a ustawa o prawach konsumenta – aspekty praktyczne”, organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. 

więcej

24 listopada 2014

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców z branży drzewnej, budowlanej, spożywczej, IT i browarniczej, a także produkcji i dystrybucji artykułów sanitarnych, ogrodniczych, odzieżowych, obuwniczych, opałowych (brykiet, słoma) do udziału w spotkaniach b2b z firmami z Ukrainy, które odbędą się w dniu 5 grudnia 2014r.

24 listopada 2014

Laureaci konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wiedzą najlepiej jak mówić o swoich innowacyjnych przedsięwzięciach. Ministerstwo już po raz drugi nagrodziło ciekawe i skuteczne formy promocji projektów badawczo-rozwojowych w Programie Innowacyjna Gospodarka. 

więcej

21 listopada 2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Związek Banków Polskich zapraszają do udziału w konferencji pt.: „Nowe możliwości finansowania inwestycji kapitałowych i spółek z programów UE”, która odbędzie się w dniu 9 grudnia br. w Klubie Bankowca przy ulicy Smolnej 6 w Warszawie.

więcej

20 listopada 2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na transmisję on-line ze spotkania informacyjnego dotyczącego podsumowania stanu realizacji działań w ramach PO IG oraz planowanych działań do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

 

 

 

więcej

19 listopada 2014

Jednym z kluczowych wydarzeń odbywających się w ramach Polsko-Amerykańskiego Tygodnia Innowacji (PATI) w Kalifornii jest seminarium pn. „How to succeed in Silicon Valley”, które PARP organizuje we współpracy z WPHI w Waszyngtonie oraz Ministerstwem Gospodarki. Odbywa się ono 19 listopada w San Francisco.

więcej