2014 - IV kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z działającym przy niej Ośrodkiem Badań nad Przedsiębiorczością zapraszają do udziału w IV Konferencji Badawczej pt. Przedsiębiorczość jutra która odbędzie się 9 grudnia br., w Pałacu Prymasowskim w Warszawie (ul. Senatorska 13/15).

Do niedzieli 16 listopada trwają Międzynarodowe Targi Maszyn Rolniczych i Ogrodniczych EIMA International 2014, na ktorych Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje polskie stoisko narodowe.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję organizowaną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, która odbędzie się 19 listopada w warszawskim Mercure Grand Hotel, ul. Krucza 28, Warszawa

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

więcej

Konferencja odbędzie się 14 listopada 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego przy Al. Księcia J. Poniatowskiego 1 w Warszawie w sali Paryż.

więcej

Zapraszamy kadrę zarządzającą małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym seminarium regionalnym „Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa”, poświęconym praktycznym aspektom zarządzania kompetencjami w firmach, które odbędzie się 13 listopada 2014 r. w Lublinie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące planowanych działań do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 oraz podsumowania stanu realizacji działań w ramach PO IG.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Nowelizacja ustawy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych – spodziewane zmiany w UE, nowe prawo w Polsce, obowiązki dla przedsiębiorców” organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

więcej