2014 - IV kwartał

Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Michel Hivert, Dyrektor Izraelskiego Centrum Przemysłowego ds. Badawczo-Rozwojowych MATIMOP podpisali porozumienie o współpracy. Uroczystość odbyła się w obecności Prezydentów Izraela i Polski - Reuvena Rivlina i Bronisława Komorowskiego oraz Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Janusza Piechocińskiego.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Internetowe narzędzia promocji w eksporcie”, organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

więcej

Ośrodki Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zapraszają przedsiębiorców z branży maszynowej, obróbki metalu i gumowej do udziału w spotkaniach b2b z firmami z Turcji.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach projektu systemowego pn. „Instrument Szybkiego Reagowania”, dnia 23 października 2014 r. ogłosiła rozpoczęcie piątego naboru przedsiębiorstw do udziału w usłudze szkoleniowo-doradczej.

 

24 października 2014 r., w godzinach 10.30-12.00 pod adresem www.ppp.parp.gov.pl będzie możliwość uczestnictwa on-line w debacie ekspertów, poświęconej instrumentom finansowym dla rynku ppp. Zapraszamy internautów do aktywnego uczestnictwa w dyskusji!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybrała Punkty Konsultacyjne KSU we wszystkich województwach, które do 31.08.2015 r. będą świadczyły usługi doradcze asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej.

więcej

Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zainaugurowała panel PARP na Polskim Kongresie Gospodarczym. - W zakresie współpracy osiągamy jedne z najwyższych wskaźników wyprzedzając średnią dla krajów innowacyjnych – powiedziała Prezes Agencji.

więcej