2014 - IV kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców do skorzystania z bezpłatnej usługi doradczo – szkoleniowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych w MŚP.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do uczestnictwa w pierwszym z cyklu spotkań dotyczących sposobów finansowania i możliwości rozwoju  przedsiębiorstw sektora kosmicznego. Spotkanie odbędzie się w dniu 5 listopada 2014 roku, w Warszawie (Zespół Rezydencji Belweder-Klonowa, ul. Flory 2) i będzie poświęcone inwestycjom kapitałowym.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Internetowe narzędzia promocji w eksporcie” organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

więcej

W 15. edycji rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej znalazły się 22 spółki z Polski. Wśród nich 17 to beneficjenci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która jest partnerem honorowym rankingu. Druga w rankingu - Comperia.pl – realizowała cztery projekty z PARP w ramach działania 8.2 PO IG.

więcej

Akademia e-Biznesu to organizowane przez web.gov.pl spotkania w formule barcampów, które odbędą się w 16 miastach Polski na przestrzeni października i listopada 2014 roku. Ich celem jest dostarczanie wiedzy na temat najnowszych trendów technologicznych, a zarazem stworzenie okazji do networkingu oraz nawiązanie dialogu pomiędzy start-upami, przedstawicielami dużego biznesu i administracją publiczną.

Nauka dla biznesu, biznes dla nauki – to hasło przewodnie drugiej edycji Polskiego Kongresu Gospodarczego. Wydarzenie, którego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest współorganizatorem, organizowane jest przez Pracodawców RP i odbędzie się 22-23 października br. w salach Biznes Klubu Stadionu Narodowego w Warszawie. 

więcej

Zapraszamy kadrę zarządzającą małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego do udziału  w bezpłatnym seminarium regionalnym „Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa”, poświęconym praktycznym aspektom zarządzania kompetencjami w firmach, które odbędzie się 22 października 2014 r. w Rzeszowie. 

więcej