2014 - IV kwartał

Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby zakładające działalność gospodarczą do skorzystania z doradztwa Punktów Konsultacyjnych KSU, w zakresie:

więcej

Pierwszy dzień konferencji ICT Summit zakończył się galą wręczenia nagród w konkursie ScaleMeGlobal. Jury, publiczność oraz partner konferencji firma Microsoft  spośród 10 finałowych projektów wybrali trzy zwycięskie projekty. Jury za najlepszy biznes o globalnym potencjale uznało  Limdesk, najwięcej głosów publiczności zdobył projekt Kinetise, natomiast Microsoft nagrodził firmę Clime.

więcej

Drugi dzień konferencji ICT Summit Warsaw minął pod znakiem start-upów. Rafał Brzoska, Ela Madej, Vitaly Golomb, Paul Jozefak i Max Gurvits - na scenie stanęli szefowie najbardziej rozpoznawalnych start-upów oraz polscy i zagraniczni inwestorzy.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w związku z realizacją projektu systemowego pt. Planowanie działania w MSP z finansowanie zwrotne Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości  podpisała kolejne porozumienie o współpracy z dziesiątą już Instytucją Finansową (IF) tj.  Poręczenia Kredytowe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

więcej

Wicepremier, Minister Gospodarki Janusz Piechociński i prezes PARP Bożena Lublińska-Kasprzak uroczyście otworzyli konferencję ICT Summit - wielkie spotkanie polskiego środowiska start-upowego. W pierwszym dniu konferencji udział wzięło blisko 700 gości, w tym liczne grono zagranicznych inwestorów i mentorów biznesowych. Na zaproszenie PARP do Warszawy zawitały takie postaci jak John Biggs z TechCrunch czy Paul Papadimitriou

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne seminaria „Jak dobrze zaplanować i sfinansować przedsięwzięcie gospodarcze”, które odbędą się w Rzeszowie (16 grudnia 2014r.) oraz we Wrocławiu (17 grudnia 2014r.).

więcej

Informujemy, iż w dostępnej ofercie usług KSU pojawiły się systemowe usługi doradcze w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną firm oraz usługi doradcze w zakresie marketingu i sprzedaży produktów. Obecnie realizowane są wyspecjalizowane usługi doradcze służące rozwojowi przedsiębiorczości. Dzięki nim przedsiębiorcy mogą korzystać z usług świadczonych na najwyższym poziomie, a następnie rozwinąć i usprawnić problematyczne obszary swojej działalności. Usługi KSU są w większości dofinansowane, nawet do 100% wartości doradztwa. 

więcej