2015 - I kwartał

Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oceniała projekty w konkursie Think Big, który ma na celu promocję innowacyjnych pomysłów na biznes. PARP była partnerem merytorycznym konkursu.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza w imieniu Ambasady Malezji i Malezyjskiej Agencji ds. Promocji Handlu (MATRADE), do udziału w kolejnej edycji targów żywności MIHAS 2015, które odbędą się w Kuala Lumpur Convention Centre (KLCC) w dn. 1– 4 kwietnia 2015. Przy okazji targów odbędzie się również misja wyjazdowa dla polskich importerów, przypadająca na termin: 30 marca - 2 kwietnia 2015 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 5 marca 2015 r. w Londynie, przy okazji międzynarodowych targów wystawienniczych Resource 2015.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 4 marca 2015 r. w Londynie, przy okazji targów wystawienniczych Ecobuild, największej imprezy dla branży zrównoważonego budownictwa na świecie. 

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców do udziału w seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo” pt. „Mali i Średni Przedsiębiorcy w programie Horyzont 2020 - Instrument dla MŚP".

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ambasadą Pakistanu w Polsce zaprasza firmy z branży skórzanej (galanteria skórzana, ubrania, sporty motorowe i surowe skóry) do udziału w spotkaniach biznesowych z pakistańskimi producentami wyrobów skórzanych w dniu 3 lutego 2015r.

Na początku tego roku Polska będzie się rozwijała tempie ponad 4 proc. Trudno jednak osądzić na ile niepewności związane z sytuacją w Europie mogą ten rozwój zahamować. O tym w jaki sposób utrzymać ponad 4 proc. wzrost gospodarczy rozmawiać będą: Prof. Jerzy Hausner (UEK), Bożena Lublińska-Kasprzak (Prezes PARP), Prof. Leszek Pawłowicz (Wiceprezes Zarządu IBnGR), Dr Mirosław Gronicki, Dr Jarosław Janecki (SG CIB). Przebieg debaty będzie transmitowany przez PARP on – line.