2015 - II kwartał

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 18 listopada 2015 r., przy okazji Międzynarodowej Konferencji Food Matters Live w Londynie.

18 maja rozpoczął się kolejny obóz przygotowawczy (zwany Bootcampem) dla 24 firm zakwalifikowanych do II etapu projektu Polski Most Krzemowy. Intensywne warsztaty, w ramach których Beneficjenci opracują lub zweryfikują swoją strategię marketingową na rynek USA potrwają 5 dni.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XV Forum Edukacyjnym Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Forum odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2015 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Drugi dzień Forum został w całości poświęcony tematyce zarządzania kapitałem ludzkim.

więcej

Zapraszamy mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa oraz osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą do skorzystania z usługi doradczej - asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej. Doradztwo obejmuje takie zagadnienia jak: rejestracja działalności gospodarczej, formalno-prawne aspekty związane z prowadzeniem firmy, marketing przedsiębiorstwa, organizacja firmy, rachunkowość oraz finansowanie przedsiębiorstwa. Z usługi skorzystało już 1500 firm i osób fizycznych, które w wyniku realizacji usługi założyły działalność gospodarczą. Usługa doradcza asysty jest dofinansowana do 90%.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Komisja Europejska zapraszają do uczestnictwa w seminarium „Możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się”. Seminarium odbędzie się 20 maja br. w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie (ul. Zielna 37) w ramach działań realizowanych w zakresie wsparcia polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej.

Sieć Enterprise Europe Network poszukuje doświadczonych coachów biznesowych, którzy byliby zainteresowani współpracą z najbardziej innowacyjnymi firmami z sektora MŚP w Europie.

Wsparcie coacha będzie koncentrować się na wyposażeniu beneficjentów w umiejętności organizacyjne, sprzyjające rozwojowi firmy  i będzie realizowane w oparciu o projekt w ramach Instrumentu MŚP.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają do udziału w organizownym przez Ministerstwo Handlu Tajlandii Polsko - Tajskim Forum Gospodarczym z okazji wizyty w Polsce misji handlowej z Tajlandii. Forum odbędzie się w dniu 12 czerwca 2015 r. w Warszawie.