2015 - II kwartał

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają firmy oraz klastry z branży przetwórstwa rolno-spożywczego, biotechnologii i dziedzictwa kulinarnego, producentów lokalnej tradycyjnej żywności  do udziału w spotkaniach B2B oraz konferencji poświęconej współpracy firm europejskich z Chinami, która odbędzie się w dniach 9-10 czerwca podczas EXPO 2015 w Mediolanie.

EXPO 2015 w Mediolanie to wyjątkowa okazja do promocji polskich firm. Jakie szanse na rynku włoskim mają nasi przedsiębiorcy, wyjaśniają Magdalena Zwolińska z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Michał Górski z Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Rzymie.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiebiorczości ogłasza nabór wniosków w ramach IV edycji programu Wsparcie na uzyskanie grantu.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w związku z pracami w obrębie instalacji elektrycznej w serwerowni, w dniu 25.04.2015 r. (sobota) w godzinach 6:00 – 19:00, niedostępne będą wszystkie systemy informatyczne PARP w tym serwery pocztowe, zdalne połączenia VPN oraz wszystkie Generatory Wniosków Aplikacyjnych i LSI.

W dniu 7 maja w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, odbędzie się V Forum Młodych Przedsiębiorców, które jest najważniejszym wydarzeniem inicjatywy Młodych Innowacyjnych. Młodzi Innowacyjni jest inicjatywą, która integruje najważniejsze organizacje otoczenia młodego biznesu, szkoły wyższe, inkubatory przedsiębiorczości, a przede wszystkim młodych innowacyjnych przedsiębiorców. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest Partnerem wydarzenia.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące IV edycji Konkursu 3P na wybór przedsięwzięć planowanych do realizacji w partnerstwie publiczno-prywatnym.

więcej

Przedstawiciele delegacji trzynastu państw Europy Środkowo-Wschodniej oraz Chin wzięli udział w inauguracyjnym spotkaniu Rady Biznesu zorganizowanym podczas pierwszego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

więcej