2015 - II kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w związku z pracami serwisowymi, w dniu dzisiejszym 19.06.2015 r. w godzinach 17:00-18:00 konieczna będzie przerwa techniczna w działaniu systemów PARP. Niedostępne będą wszystkie systemy informatyczne PARP w tym serwery pocztowe, wszystkie Generatory Wniosków Aplikacyjnych i LSI.

Od 1 lipca 2015 r. beneficjenci Programu Wiedza Edukacja Rozwój zobligowani są do stosowania zasady konkurencyjności i publikowania zapytań ofertowych oraz wyników postępowań dla upublicznionych od tego dnia zapytań ofertowych.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „VAT w transakcjach międzynarodowych MŚP w 2015 roku – rozliczenia i sprawozdawczość”, organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. Seminarium odbędzie się 19 czerwca (piątek) w Warszawie, w Hotelu JM, ul. Grzybowska 45, w godz. 10:00-14:30. Początek transmisji o godz.10:00.

 

więcej

Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo i jesteś zainteresowany tematem innowacji w przedsiębiorstwie, ale brakuje Ci wiedzy na temat pozyskiwania i finansowania innowacji, skorzystaj z oferty Krajowej Sieci Innowacji w ramach KSU. W ramach usługi przeprowadzany jest audyt innowacyjności, a następnie, w oparciu o potrzeby zidentyfikowane podczas audytu udzielana jest pomoc przy wdrażaniu innowacji/rozwiązań innowacyjnych. Klient uzgadnia z doradcą optymalny dla niego zakres. Zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego jedną z dobrych praktyk KSI oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium poświęconemu sytuacji w budownictwie, podczas którego zaprezentowany zostanie raport autorstwa dr hab. Jacka Łaszka, profesora Szkoły Głównej Handlowej, eksperta rynku nieruchomości.

Seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Zastosowanie rozporządzeń REACH i CLP w działalności MŚP”, 24 czerwca, Warszawa. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Zastosowanie rozporządzeń REACH i CLP w działalności MŚP”, organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

Na zwycięzcę konkursu czeka m.in. europejska podróż marzeń, a w miejscowości, której dotyczy zgłoszenie konkursowe, zorganizujemy Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z atrakcjami i wystawcami z całej Polski, a na koniec wielki koncert z udziałem m.in Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacjii Nieżywych Schabuff. Dodatkowo Twoja miejscowość otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców.

więcej