2015 - III kwartał

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań dotyczących sposobów finansowania i możliwości rozwoju przedsiębiorstw sektora kosmicznego.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Nowe rozwiązania w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego", organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

15 września w Pawilonie Polski na Expo 2015 odbyła się konferencja „Spotkanie z Polskim Designem – tradycja i współczesność". Podczas dwóch paneli dyskusyjnych przed zaproszonymi gośćmi zaprezentowali się eksperci w dziedzinie food designu, kreatywnej kuchni i wzornictwa. Wszystko to w ramach trwających właśnie tygodni polskiego designu na Expo 2015.

więcej

Izba Przemysłowo – Handlowa regionu Paris Ile-de-France zaprasza przedstawicieli firm kosmetycznych do wzięcia udziału w targach Cosmetic 360, które odbędą się w Paryżu w dniach 15–16 października 2015 r.

więcej

W związku z trwającym naborem wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach poddziałania 3.2.1 PO IR - Badania na rynek, eksperci PARP będą odpowiadać na Państwa pytania związane z przygotowaniem projektów i procedurą konkursową. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z osobami, które opracowały zasady konkursu i na co dzień zajmują się wdrażaniem projektów.
 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza Przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym poddziałań 1.1.1 „Platformy startowe dla nowych pomysłów", 1.3.1 „Wdrażanie innowacji przez MŚP" oraz działania 1.4 „Wzór na konkurencję" Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej poświęconej kooperacji przemysłowej oraz podwykonawstwu, które odbędą się w ramach targów MIDEST 2015 w dniach 17-20 listopada 2015 r. w Paryżu.

więcej