2015 - III kwartał

Bożena Lublińska-Kasprzak uczestniczyła w forum ne temat kooperacji gospodarczej pomiędzy Polską a Włochami. Forum odbyło się 14 września 2015 roku w Mediolanie, było jednym z wydarzeń związanych z obchodami Dnia Polskiego na Wystawie Światowej Expo. Gościem honorowym był Wicepremier, Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

więcej

Koncert galowy Orkiestry Filharmonii Narodowej w Auditorium di Milano

więcej

W związku z trwającym naborem wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach poddziałania 2.3.2 PO IR - Bony na innowacje dla MŚP, eksperci PARP będą odpowiadać na Państwa pytania związane z przygotowaniem projektów i procedurą konkursową. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z osobami, które opracowały zasady konkursu i na co dzień zajmują się wdrażaniem projektów.
 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że zakończono ocenę wniosków o udzielenie wsparcia w ramach I rundy naboru programu Wsparcie na uzyskanie grantu - edycja 2015. Dostępna alokacja dla Programu wynosi 2 000 000 zł.

więcej

13 września na Wystawie Światowej w Mediolanie był Dniem Polski. Polski pawilon odwiedziło już milion wizytujacych. Bilans czterech miesięcy Wystawy przerósł początkowe założenia i oczekiwania organizatorów.  - Dzisiejsze obchody oraz udział Polski w EXPO to doskonała okazja do tego, aby umacniać wizerunek Polski jako nowoczesnego kraju i sprawdzonego partnera gospodarczego – powiedział wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński podczas inauguracji obchodów Dnia Polskiego w ramach Wystawy Światowej EXPO 2015 w Mediolanie 14 września 2015 r.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Mali i Średni Przedsiębiorcy w programie Horyzont 2020”, organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. Seminarium odbędzie się 14 września (poniedziałek) w Warszawie, w Hotelu JM, ul. Grzybowska 45, w godz. 10:30-15:00. Początek transmisji o godz.10:30.

więcej

Podczas trzeciego dnia XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy zastanawiano się między innymi nad tym Dlaczego kobiety powinny rządzić światem? Podczas panelu próbowano znaleźć odpowiedzieć na pytanie jakie zmiany są niezbędne, aby kobiety były traktowane na równi z mężczyznami?

więcej