2015 - III kwartał

W związku z trwającym naborem wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach poddziałania 1.3.1 POPW - Wdrażanie Innowacji przez MŚP, eksperci PARP będą odpowiadać na Państwa pytania związane z przygotowaniem projektów i procedurą konkursową. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z osobami, które opracowały zasady konkursu i na co dzień zajmują się wdrażaniem projektów.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości pełniąca rolę Instytucji Pośredniczącej dla działania 2.2 POPW Infrastruktura drogowa zaprasza do składania uwag do projektu Regulaminu konkursu wraz z załącznikami.
Uwagi można zgłaszać w terminie od 11 września 2015 r. do 17 września 2015 r. do godz. 16.30.
Uwagi należy składać w wersji elektronicznej za pośrednictwem formularza: (link)
Pełna dokumentacja dostępna jest na stronie Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (link)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza, Ministerstwo Gospodarki i Polsko-Brazylijska Izba Gospodarcza zapraszają polskich przedsiębiorców do uczestnictwa w FORUM BIZNESU POLSKA – BRAZYLIA, w którym wezmą udział m.in. Wiceprezydent Pan Michel Temer oraz Wicepremier, Minister Gospodarki Pan Janusz Piechociński.

więcej

Podczas XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Orzeł Innowacji". Laureatem głównym została firma CD Projekt otrzymując tytuł najbardziej innowacyjnej firmy w Polsce.

więcej

W związku z prowadzonymi naborami wniosków w ramach działań wdrażanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do korzystania z uruchomionych dyżurów eksperta. Eksperci udzielają informacji szczegółowych na temat działań realizowanych przez PARP.

Sprawdź terminy dyżurów

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości pełniąca rolę Instytucji Wdrażającej dla poddziałania 2.3.4 POIR Ochrona własności przemysłowej zaprasza do składania uwag do projektu Regulaminu konkursu wraz z załącznikami.

Uwagi można zgłaszać w terminie od 4 września 2015 r. do 11 września 2015 r. do godz. 16:30
Uwagi należy składać w wersji elektronicznej za pośrednictwem formularza (link).
Pełna dokumentacja dostępna jest na stronie Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (link).

Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zapraszamy do zapisywania się na poszczególne wydarzenia i sesje plenarne.
PARP jest współorganizatorem wydarzenia, które dostarczy odpowiedzi na wiele pytań, jakie nurtują doświadczonych biznesmenów oraz przyszłych przedsiębiorców sektora MŚP. Cztery pierwsze edycje Kongresu zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przez środowiska biznesowe, naukowe i polityczne. Zeszłoroczna, IV edycja Kongresu, jako najważniejsze w Europie wydarzenie sektora MŚP, zgromadziła jesienią 2014 roku ponad 3 000 uczestników z Polski i zagranicy.

więcej