2015 - III kwartał

W dniu 1 października, w siedzibie PARP, o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie ekspertów ds. partnerstwa publiczno-prywatnego na którym przedstawione zostaną przyszłe działania PARP w zakresie ppp zaplanowane w ramach Działania 2.2 Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza (link). Liczba miejsc ograniczona.

 

Trwa nabór zgłoszeń w III edycji konkursu Pracodawca Jutra. Do udziału w konkursie zapraszamy przedsiębiorców prowadzących działalność i mających siedzibę na terenie RP, realizujących ciekawe inicjatywy i mogących się pochwalić najbardziej przemyślanymi działaniami edukacyjnymi skierowanymi do osób młodych. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

W Białymstoku zakończyła się właśnie druga edycja jednej z największych imprez biznesowych Polski Wschodniej. W wydarzeniu udział wzięło blisko tysiąc osób. Wśród prelegentów Kongresu znaleźli się m.in. profesor Jerzy Buzek, Wicepremier Janusz Piechociński oraz Prezes PARP, Bożena Lublińska-Kasprzak.

więcej

Druga edycja jednej z największych imprez biznesowych Polski Wschodniej odbędzie się w Białymstoku w dniach 24-25 września br. Prezes PARP, Bożena Lublińska-Kasprzak weźmie udział w trzech sesjach tematycznych dotyczących kluczowych obszarów działalności Agencji - funduszy unijnych, przedsiębiorczości oraz innowacyjności.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Nowe rozwiązania w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego", organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. Seminarium odbędzie się 23 września (środa) w Warszawie, w Hotelu JM, ul. Grzybowska 45, w godz. 10:30-14:30. Początek transmisji o godz.10:30.

więcej

Zapraszamy na konferencję „Polska Wschodnia dziś i jutro", która jest podsumowaniem wdrażania programu „Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013" oraz wprowadzeniem do kolejnego programu skierowanego do makroregionu – „Polska Wschodnia 2014-2020".

więcej