2015 - IV kwartał

Z przyjemnością prezentujemy Państwu publikację pt. „Odpowiedzialność się opłaca, czyli CSR w MŚP", w której znajdą Państwo przykłady dobrych praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Przedstawione w publikacji inicjatywy są efektem projektów zrealizowanych przez beneficjentów wsparcia na wdrożenie CSR, udzielonego w ramach projektu PARP „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)". Niniejsza publikacja stanowi zbiór najciekawszych inicjatyw środowiskowych, społecznych i pracowniczych podjętych przez małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych regionów Polski. Życzymy miłej lektury i wielu inspiracji w podejmowaniu działań społecznie odpowiedzialnych w ramach prowadzonej działalności.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branży spożywczej do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 14 marca 2016 r. przy okazji Targów Spożywczych TAVOLA w Kortrijk w Belgii.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że nabór wniosków o pożyczkę w ramach Funduszu pożyczkowego dla kobiet został zamknięty 31 grudnia 2015 r.
W ramach naboru wpłynęło 58 wniosków o pożyczkę na łączną kwotę 1 971 369,00 zł.