Czy przedsiębiorcy wpływają na kompetencje przyszłych pracowników? Jak to robią i jaką widzą w tym korzyść? Jakie kroki podejmują by zachęcić młodych ludzi do podejmowania zatrudnienia właśnie w ich firmie? Czy rozwiązania prawne i codzienne ich stosowanie umożliwiają współpracę przedsiębiorców i szkół? Na te i podobne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas jednej z 6 sesji tematycznych konferencji EDUinspiracje, 20 kwietnia br. w Bionanoparku w Łodzi.

więcej

Innowatorzy Grupy Wyszehradzkiej, przedstawiciele start-upów, organizacji pozarządowych, administracji państwowej i goście honorowi, premierzy: Beata Szydło, Victor Orban, Robert Fico, Bohuslav Sobotka; wicepremier, minister rozwoju i finansów, Mateusz Morawiecki, a także prezes You Tube Susan Wojcicki i Mariana Mazzucato, autorka książki „Przedsiębiorcze Państwo” wzięli udział w Kongresie Innowatorów.

więcej

więcej

W dniach 20-24 marca 2017 r. w Hanowerze odbyły się targi CeBIT, na których PARP zorganizowała stoisko informacyjno-promocyjne polskiego sektora ICT. Z możliwości promocji na stoisku skorzystało ponad 30 polskich przedsiębiorców. Zapraszamy na relację z targów.

 

więcej