2017 - I kwartał

Zapraszamy beneficjentów Programów Operacyjnych: Rozwój Polski Wschodniej, Polska Wschodnia, Innowacyjna Gospodarka, Inteligentny Rozwój oraz Wiedza Edukacja Rozwój do udziału w tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2017, która odbędzie się w dniach 18 – 21 maja br.

więcej

Czy przedsiębiorcy wpływają na kompetencje przyszłych pracowników? Jak to robią i jaką widzą w tym korzyść? Jakie kroki podejmują by zachęcić młodych ludzi do podejmowania zatrudnienia właśnie w ich firmie? Czy rozwiązania prawne i codzienne ich stosowanie umożliwiają współpracę przedsiębiorców i szkół? Na te i podobne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas jednej z 6 sesji tematycznych konferencji EDUinspiracje, 20 kwietnia br. w Bionanoparku w Łodzi.

więcej

Innowatorzy Grupy Wyszehradzkiej, przedstawiciele start-upów, organizacji pozarządowych, administracji państwowej i goście honorowi, premierzy: Beata Szydło, Victor Orban, Robert Fico, Bohuslav Sobotka; wicepremier, minister rozwoju i finansów, Mateusz Morawiecki, a także prezes You Tube Susan Wojcicki i Mariana Mazzucato, autorka książki „Przedsiębiorcze Państwo” wzięli udział w Kongresie Innowatorów.

więcej