2017 - I kwartał

Zapraszamy beneficjentów Programów Operacyjnych: Rozwój Polski Wschodniej, Polska Wschodnia, Innowacyjna Gospodarka, Inteligentny Rozwój oraz Wiedza Edukacja Rozwój do udziału w tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2017.

więcej

Jesteś przedsiębiorcą? Chciałbyś wyjść ze swoją ofertą za granicę, zwłaszcza na rynki wschodnie? Najbliższą taką okazję stwarza Międzynarodowa Wystawa Astana EXPO 2017, która odbędzie się w dniach 10 czerwca – 10 września 2017 r. w Kazachstanie. Wydarzenie, w którym swój udział zapowiedziało ponad 100 państw i organizacji, będzie stanowić doskonałą okazję do nawiązania i umocnienia współpracy handlowej z Kazachstanem. Tematem przewodnim wystawy jest „Energia Przyszłości”.

Prace Komisji Europejskiej nad stworzeniem Jednolitego Rynku Cyfrowego weszły w decydującą fazę. Co czeka polskich przedsiębiorców, którzy myślą o podboju rynków państw Unii Europejskiej? Jaki wpływ na ich sukces będzie miała umiejętność wykorzystywania technologii cyfrowych? Zapraszamy do lektury publikacji.

Zapraszamy we wtorek, 21 marca oraz w środę, 29 marca 2017 r., w godzinach 10-13, na spotkania informacyjne dotyczące poddziałania 3.2.1. Badania na rynek w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Podczas spotkań, które odbędą się w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza, al. Jerozolimskie 123A w Warszawie, przedsiębiorcy uzyskają informacje dotyczące zasad ubiegania się o dofinansowanie, zakresu i wysokości kwoty dofinansowania oraz zasad prawidłowej realizacji projektu.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium dla instytucji szkoleniowych pt. „Europejski Fundusz Społeczny dla kształcenia ustawicznego – system bonowy w Małopolsce”, które odbędzie się 23 marca 2017 roku w ramach Festiwalu Zawodów w Sali Lwów, na terenie EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz Polskim Funduszem Rozwoju 28 marca 2017 r. organizują CEE Innovators Summit. Do udziału w dwudniowym spotkaniu w Warszawie zapraszamy innowatorów z regionu, start-upy, organizacje pozarządowe zajmujące się innowacyjnością w V4, szefów działów R&D w dużych firmach poszukujących innowacji oraz przedstawicieli administracji publicznej z regionu. Kongres będzie okazją do prezentacji praktycznego wymiaru innowacyjności oraz miejscem dyskusji nad współpracą w tej części Europy.

więcej