2017 - I kwartał

Zapraszamy indywidualnych przedsiębiorców do skorzystania z oferty wsparcia finansowego na działania promocyjne na terenie Kazachstanu. Nabór wniosków trwa od 12 stycznia do 13 lutego 2017 r.

więcej

W imieniu Ambasady RP w Nairobi zapraszamy do udziału w targach Agri–Logistic East Africa, które odbędą się w dniach 28 lutego - 1 marca, 2017 r., w Nairobi w Kenii. Targi organizowane są przez African Agri Council, w porozumieniu z kenijskim ministerstwem rolnictwa i są adresowane jest między innymi do przedstawicieli branży rolnej, stowarzyszeń branżowych, organizacji pozarządowych.

więcej

Zapraszamy do składania uwag do projektu Regulaminu konkursu wraz z załącznikami dla poddziałania  3.2.1 Badania na rynek (konkurs dedykowany w zakresie elektromobilności).

W związku ze zbliżającym się zakończeniem naboru wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach działania 2.3.2 POIR - Bony na innowacje dla MŚP, zapraszamy do kontaktu z ekspertami PARP, którzy będą odpowiadać na Państwa pytania związane z przygotowaniem projektów i procedurą konkursową. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z osobami, które opracowały zasady konkursu i na co dzień zajmują się wdrażaniem projektów.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że wprowadzono zmiany do dokumentacji konkursowej dla II naboru wniosków w ramach poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand POIR.