2017 - I kwartał

więcej

W dniach 20-24 marca 2017 r. w Hanowerze odbyły się targi CeBIT, na których PARP zorganizowała stoisko informacyjno-promocyjne polskiego sektora ICT. Z możliwości promocji na stoisku skorzystało ponad 30 polskich przedsiębiorców. Zapraszamy na relację z targów.

 

więcej

Polska jest krajem partnerskim tegorocznej edycji największej i najważniejszej na świecie imprezy przemysłowej. Blisko 1,2 tys. m2 powierzchni zajmie polskie stoisko narodowe na targach Hannover Messe 2017. Swoje innowacyjne produkty i rozwiązania przedstawi na nim 11 polskich firm. Oprócz nich, na stoisku obecne będzie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, osiem regionów, pięć Specjalnych Stref Ekonomicznych i Urząd Dozoru Technicznego. W sumie, podczas wystawy, także w ogólnej przestrzeni targowej, zaprezentuje się ok. 200 rodzimych przedsiębiorstw, w tym start-upy.

więcej

Kompleksowa oferta wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od start-upu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe i działania powdrożeniowe, dodatkowo korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania współpracy pomiędzy biznesem a nauką - zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym we Wrocławiu, 6 kwietnia br. o godzinie 11:00 we Wrocławskim Parku Technologicznym, (budynek DELTA, ul. Duńska 9).

więcej

Dzięki ponad 36 mln zł z Programu Polska Wschodnia Rzeszów przebuduje ważny dla regionu odcinek drogi krajowej nr 19.