2017 - II kwartał

Brak wymaganych dokumentów – to powód nie zakwalifikowania do dofinansowania z Programu Polska Wschodnia (POPW) projektu dotyczącego budowy tzw. Południowej obwodnicy Rzeszowa.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z potencjalnymi wnioskodawcami w ramach konkursu na dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych z zakresu zamówień publicznych. Dzięki zaplanowanym działaniom przedsiębiorcy z sektora MMSP będą mieli zapewniony dostęp do praktycznej wiedzy z tego obszaru co wpłynie na wzrost udziału polskich przedsiębiorców z sektora MMSP w polskim i zagranicznym rynku zamówień publicznych.

Impact'17, to kolejna edycja wydarzenia, które w całości koncentruje się na tym jak transformacja cyfrowa wpływa na system gospodarczy - funkcjonowanie przedsiębiorstw, zmianę modeli biznesowych, produkcji, zatrudnienia, konieczność zmian w administracji publicznej, ale także na wpływ tych przemian na społeczeństwo.

więcej

Zaproszenie na spotkania informacyjne dla wnioskodawców POIR.

Jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą ? Działasz w Polsce Wschodniej ? Możesz uzyskać wsparcie finansowe na przygotowanie do wdrożenia nowego modelu biznesowego, który pozwoli Ci rozwinąć działalność na zagranicznych rynkach, zakup licencji na oprogramowanie, a także na udział w misjach i targach gospodarczych. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości do czerwca prowadzi nabór w ramach działania 1.2. Internacjonalizacja MŚP Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW). Przyjdź na spotkania informacyjne, dowiedz się, jak złożyć wniosek i uzyskać dotację.

Blisko 800 wydarzeń w całym kraju organizowanych przez beneficjentów Funduszy Europejskich w ramach własnych projektów. Zniżki, bezpłatne wejścia, specjalne akcje, możliwość poznania zaplecza teatru i lotniska – m.in. takie atrakcje czekają do niedzieli włącznie. Sprawdźcie koniecznie co się dzieje w najbliższej okolicy. Życzymy udanych Dni Otwartych!

więcej