2017 - III kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają do udziału w XX jubileuszowej edycji konkursu Polski Produkt Przyszłości. Nagrodą jest grant do 100 tys. zł z przeznaczeniem na rozwój, promocję lub umiędzynarodowienie produktu. Termin zgłoszeń mija 6 października. 

więcej

27 września br. podczas uroczystej gali w sali koncertowej Opery Białostockiej wręczono nagrody dla TOP Pracodawców i TOP Inwestycji Polski Wschodniej. Nagrody te są nieodłączną częścią Wschodniego Kongresu Gospodarczego, którego PARP jest partnerem. Założeniem konkursu było  wyróżnienie i upowszechnienie godnych naśladowania doświadczeń przedsiębiorstw ze wschodu Polski, związanych z rynkiem pracy, przedsiębiorczością i human resources.

więcej

Dziś i jutro o horyzontach rozwojowych gospodarki Polski Wschodniej już po raz czwarty dyskutować będą uczestnicy Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku. Podczas trzydziestu debat, biznesmeni, politycy z regionu, kraju i Europy, inwestorzy, finansiści, samorządowcy, eksperci i naukowcy, wspólnie poszukają  „Pomysłów na Wschód”.

więcej