11 września 2017
8 września 2017

Polska gospodarka staje się coraz bardziej konkurencyjna i dynamiczna. Z roku na rok rośnie udział firm w tworzeniu PKB. Powstaje coraz więcej przedsiębiorstw i miejsc pracy. Firmy wyraźnie zwiększają wydatki rozwojowe. Poprawa nastrojów przedsiębiorców zanotowana w połowie 2017 r. i towarzyszące im dalsze plany rozwojowe, pozwalają sądzić, że pozytywny trend utrzyma się na dłużej.

więcej

7 września 2017
6 września 2017

Sześć sesji plenarnych, ponad 180 paneli dyskusyjnych, wykładów, warsztatów i debat, prezentacje narodowe i regionalne z udziałem szefów rządów, przedstawicieli parlamentów, ministrów, ekspertów i przedstawicieli największych firm. Trwa XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy.

więcej

5 września 2017

Jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą? Poszukujesz możliwości finansowania swojego biznesu? Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Instrumenty Finansowe dla MŚP. Program COSME i fundusze UE". Dowiesz się więcej o możliwościach jakie mogą dać Twojej firmie programy ramowe oraz fundusze UE.

więcej

5 września 2017

Dzisiaj rozpoczyna się XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju - jedno z największych spotkań osobistości świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas wydarzenia, Ministerstwa Rozwoju i Finansów oraz Grupa Polskiego Funduszu Rozwoju przygotowały specjalną strefę, z bogatym programem wydarzeń oraz wygodną strefą networkingową.

więcej

31 sierpnia 2017

Zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące zamówień prowadzonych w ramach projektów współfinansowanych ze środków UE.