15 grudnia 2017
13 grudnia 2017
12 grudnia 2017
8 grudnia 2017

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

więcej

8 grudnia 2017

14 grudnia br. w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące IMPACT Connected Car, międzynarodowego programu akceleracyjnego, który stworzy samochód przyszłości. Oprócz udziału w akceleracji, najlepsze start-upy i firmy MŚP mogą otrzymać do 60 tys. euro bez obejmowania udziałów, a także wsparcie kluczowych partnerów: PSA Group, FIA i Ferrovial Servicios. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu informacyjnym proszone są o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imienia i nazwiska, nazwy instytucji, którą reprezentują i ewentualnych pytań.

więcej

6 grudnia 2017

O ewolucji wzornictwa, projektowaniu dla pokolenia nomadów, trendach w urządzaniu wnętrz, re-designie i przyszłości branży dyskutować będą uczestnicy Forum Dobrego Designu 2017. V edycja wydarzenia odbywa się dziś w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Uświetni ją, jak co roku, ogłoszenie wyników konkursu Dobry Design.  

więcej

6 grudnia 2017

PARP wybiera operatorów, którzy pomogą producentom stworzyć własny wzór mebla. Każdy z nich wybierze co najmniej 10 firm z branży meblarskiej, którym zapewni wsparcie profesjonalnych dizajnerów. Ponadto operator zapewni przedsiębiorcom usługi doradcze dotyczące m.in.: sprzedaży i eksportu.

więcej