2018 - II kwartał

Uczestnicy seminarium przysłuchujący się debacie

CRMŚP:

Szkolenie Zamówienia publiczne Komisji Europejskiej i innych organów Unii Europejskiej z perspektywy sektora prywatnego. 3 września 2018 r. (poniedziałek) w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.

więcej

Klawiatura komputera z kostką do gry, na której jest grafika wózka sklepowego

1 lipca 2018 r. wchodzi w życie dobrowolny mechanizm podzielonej płatności dla przedsiębiorców.Jego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa transakcji realizowanych przez przedsiębiorców i dalsze uszczelnianie sytemu VAT. Ministerstwo Finansów wraz z Krajową Administracją Skarbową uruchamia kampanię edukacyjną Bezpieczna transakcja we współpracy z partnerami społecznymi i instytucjami państwowymi.

więcej

Startuje nowe działanie w ramach POWER: Szkolenia lub doradztwo wynikające z rekomendacji Rad Sektorowych. Projekt skierowany jest do pracowników przedsiębiorstw, którzy będą mogli skorzystać ze szkoleń i doradztwa wynikających z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji.

Widok kabiny symulatora lotniczego
29 czerwca br. w Podkarpackim Parku Naukowo - Technologicznym „Aeropolis” w Jasionce k. Rzeszowa podpisano umowę o dofinansowanie projektu „Europejskie Centrum Symulatorów Lotniczych”. Jego celem jest wprowadzenie na rynek marki „Royal Fly” związanej z usługami symulatorów lotniczych w obszarach edukacyjno-szkoleniowym i rozrywkowym.

Od 2 lipca 2018 r. zapraszamy do kontaktu z konsultantami PARP od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30 z wyjątkiem dni wolnych.

Nr Infolinii:
801 332 202
22 574 07 07

Klawiatura komputera z kostką do gry, na której jest grafika wózka sklepowego

CRMŚP:

Szkolenie poświęcone elektronizacji zamówień publicznych Unii Europejskiej. 25 czerwca 2018 r., Warszawa.

więcej

Szkolenie menadżerskie

Zapraszamy na pierwszy, z cyklu sześciu, warsztatów konsultacyjnych mających na celu wypracowanie ostatecznego kształtu „Standardu uniwersalnych kompetencji menadżerskich”.