2018 - II kwartał

Widok z góry na blat stołu, na którym widać ręce osób robiących notatki i pracujących na laptopie

PARP rozpoczęła nabór wniosków w konkursie Ochrona własności przemysłowej, w którym mikro-, mali i średni przedsiębiorcy mogą starać się nawet o 0,5 mln zł dofinansowania.

więcej

CRMŚP:

Wiosną tego roku przedsiębiorcy będą mieć wiele okazji do nawiązania kontaktów, zdobycia i wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a przede wszystkim promocji swojego biznesu.

więcej

Dron w powietrzu

PARP ogłosiła etap inwestycyjny konkursu Bony na innowacje. Przedsiębiorcy będą mogli przeznaczyć dotację, nawet 560 tys. zł, m.in. na budowę linii produkcyjnej i zakup maszyn niezbędnych do wdrożenia nowego produktu.

więcej

Brama brandenburska w Berlinie

CRMŚP:

Cykl szkoleniowy punktu Międzynarodowych Zamówień Publicznych PARP.

więcej

CRMŚP:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie w ramach projektu Cross EUWBA. Na spotkaniu pokażemy Ci jak skutecznie zaprezentować się przed inwestorami i rozwinąć umiejętności niezbędne podczas pitchingu. Eksperci opowiedzą o strategiach biznesowych i ich praktycznym zastosowaniu. Swoimi doświadczeniami podzielą się też Ci, którym udało się osiągnąć sukces. Do udziału zapraszamy potencjalne inwestorki i przedsiębiorczynie.

więcej

Naukowiec pobiera próbkę preparatu do badań

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów. Spotkanie odbędzie się w Zamościu 21 marca 2018 r. o godzinie 10:00.

więcej

Już dziś w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie rozpoczyna się XI Międzynarodowa konferencja Innowacyjność i kreatywność w gospodarce.

więcej