2018 - II kwartał

Widok z góry centrum Warszawy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków w programie Poland Prize, który ma przyciągać do Polski zagraniczne start-upy.

więcej

Świetliste połączenia neuronowe na tle źrenicy ludzkiego oka
CRMŚP:

Centrum Rozwoju MŚP lub jeden z naszych partnerów w ramach Enterprise Europe Network nieodpłatnie przeprowadzi audyt innowacyjności w Twojej firmie.

więcej

Grupa ludzi siedząca przy stole podczas spotkania biznesowego

10 kwietnia br. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna nabór wniosków w ramach I rundy konkursu Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP.  Dotacje PARP to nawet 350 tys. zł na skorzystanie z usług Instytucji Otoczenia Biznesu i do 700 tys. zł na inwestycje.

więcej

Sieć połączeń elektronicznych pomiędzy dłońmi

Giełdy kooperacyjne i misje gospodarcze organizowane w ramach Centrum Rozwoju MŚP przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network umożliwiają nawiązanie nowych kontaktów z zagranicznymi firmami i poznanie najnowszych, branżowych trendów.

więcej

Ludzie w kuluarach kongresu

PARP objęła patronat nad V Międzynarodowym Kongresem Firm Rodzinnych, który odbędzie 19 i 20 marca br. w Poznaniu.

więcej

Jesteśmy jednym z najbardziej przedsiębiorczych narodów Europy, rośnie nie tylko liczba młodych firm, ale też liczba firm zakładanych z powodu dostrzeżenia szansy na rynku. Obecnie co druga osoba zakładająca firmę motywowana jest chęcią wykorzystania szansy jaką daje własny biznes, a nie jak to było jeszcze kilka lat temu - brakiem innej możliwości zarobkowania – podkreśla Patrycja Klarecka, Prezes PARP.

więcej

Webinarium zakończone. Nagranie będzie dostępne na You Tube PARP