Zapraszamy na spotkanie informacyjne, dedykowane szczegółowym zasadom składania wniosków w ramach poddziałania 2.5 POIR.

Podczas spotkania ekspert PARP omówi zasady składania wniosków w ramach poddziałania 2.5 POIR Programy Akceleracyjne, w ramach którego akceleratory pomogą  startupom rozwinąć ich produkty, zwiększą innowacyjność średnich i dużych przedsiębiorstw oraz pomogą w stworzeniu rozwiązań, które będą miały szansę rywalizować na światowych rynkach.  Przedstawione zostaną sposób wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz zasady dotyczące realizacji projektów, a także ekspert udzieli odpowiedzi na pytania uczestników.

Spotkanie dedykowane jest wyłącznie:

  • akceleratorom, tj. podmiotom działającym na rzecz rozwoju gospodarczego lub podmiotom działającym na rzecz innowacyjności, które zainteresowane są świadczeniem startupom usług akceleracyjnych w ramach programu, które rozpoczęły w Generatorze Wniosków procedurę jego wypełniania.
  • odbiorcom technologii, tj. dużym i średnim przedsiębiorcom zainteresowanym wykorzystaniem akcelerowanych technologii oraz wniesieniem wkładu finansowego do programu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

 

Zarejestruj się na spotkanie

* pola wymagane

* Imię:

* Nazwisko:

* Nazwa firmy/instytucji:

* Miejscowość:

* Telefon (wraz z nr. kier.):

* Email:

Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z miejscem szkoleniowym, alternatywnymi formami materiałów konferencyjnych i wyżywieniem, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:


Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z zapewnieniem systemu wspomagającego słyszenie oraz tłumacza migowego, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:
* Proszę podać słownie wynik: zero + zero =

Dane przetwarzane są w celu udziału użytkownika w wydarzeniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celu.

Pozostałe informacje nt. przetwarzania danych osobowych, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Ochrony Danych, dostępne są w regulaminie ochrony danych osobowych oraz przekazane zostaną w wiadomości e-mail potwierdzającej rejestrację na wydarzenie.Wyślij formularz

 

id: 50246