Zapraszamy na seminarium "Kompetencje vs. wyzwania sektora finansowego w Polsce", które odbędzie się 25 września w Poznaniu. 

Prezentacja najnowszych wyników branżowego Bilansu Kapitału Ludzkiego w sektorze finansowym. Raport powstał we współpracy z ekspertami skupionymi w Sektorowych Radach ds. Kompetencji. Badanie ma na celu dostarczenie wiedzy na temat potrzeb kwalifikacyjno-zawodowych w wybranych działach gospodarki. W ramach projektu przeprowadzone zostaną łącznie trzy edycje badań przekrojowych i badania branżowe.

 

Zarejestruj się na seminarium

* pola wymagane

* Imię:

* Nazwisko:

* :

* Email:

Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z miejscem szkoleniowym, alternatywnymi formami materiałów konferencyjnych i wyżywieniem, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:


Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z zapewnieniem systemu wspomagającego słyszenie oraz tłumacza migowego, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:


Zgadzam się na otrzymywanie newslettera PARP

* Proszę podać słownie wynik: jeden + jeden =

Dane przetwarzane są w celu udziału użytkownika w wydarzeniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celu.

Pozostałe informacje nt. przetwarzania danych osobowych, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Ochrony Danych, dostępne są w regulaminie ochrony danych osobowych oraz przekazane zostaną w wiadomości e-mail potwierdzającej rejestrację na wydarzenie.Wyślij formularz

 

   Program spotkaniaDownload this file (Program_Poznań.pdf).pdf69 kB pobierz
id: 50278