Aktualności 2007

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na stoisko projektu "Turystyka - wspólna sprawa" podczas największych jesiennych targów turystycznych Tour Salon 2007, które w tym roku po raz 18. odbywają się w Poznaniu.

więcej

Z przyjemnością prezentujemy dziesiątą edycję raportu pt „Raport o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce w latach 2005-2006". Raport przygotowany został przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i stanowi kontynuację inicjatywy zapoczątkowanej przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości organizują "VI Świętokrzyską Giełdę Kooperacyjną Nowych Technologii - Odnawialne Źródła Energii". Tegoroczna giełda odbędzie się 18 października 2007 roku w Gmachu Biblioteki Głównej Politechniki Świętokrzyskiej - siedziba SCITT.
Z przyjemnością informujemy, że są już dostępne prezentacje z VII Krajowego Forum dla MSP.
W dniu 29 listopada 2007 r. wszyscy przedsiębiorcy, politycy, instytucje otoczenia biznesu i media będą mogli wziąć udział w XIII Ogólnopolskim Forum Gospodarczym MSP „Fundusze strukturalne oraz organizacja Euro 2012 - nowe możliwości wsparcia i rozwoju przedsiębiorstw sektora msp w latach 2007 - 2013", które odbędzie się w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego - Pałacu Chodkiewiczów, w Warszawie, przy ul. Miodowej 14.
Przetarg nieograniczony na usługi Zamieszczania w prasie regionalnej ogłoszeń i reklam Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości 25 października 2007 r. organizują III międzynarodową Konferencję Ewaluacyjną pt. "Rola ewaluacji w kreowaniu polityki spójności".