Polska jest jednym z 7 krajów, które przystąpiły do uruchomionego w grudniu 2011 roku Pilotażowego Programu Europejskiego Systemu Weryfikacji Technologii Środowiskowych.

logo

System weryfikacji technologii środowiskowych (Environmental Technologies Verification – ETV) to narzędzie rynkowe, które ma na celu ułatwienie i przyspieszenie komercjalizacji innowacyjnych technologii środowiskowych. Realizacja programu umożliwi niezależną weryfikację sprawności, poziomu innowacyjności oraz efektów ekologicznych nowych technologii środowiskowych, a także istotnie pomoże w międzynarodowej akceptacji takich rozwiązań. Przyczyni się też do budowy „zielonej gospodarki” w Polsce.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, która będzie pomocna przy wdrożeniu systemu weryfikacji technologii środowiskowych w Polsce i uczynienia go przydatnym dla wszystkich uczestników rynku zielonych technologii. 


Prosimy o przekazanie wypełnionych ankiet (w wersji elektronicznej) do Ministerstwa Środowiska na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje nt. systemu weryfikacji technologii środowiskowych są dostępne pod adresem:
http://www.mos.gov.pl/kategoria/4675_etv/

Ankieta pobierz plik

 

id: 27643