Rozwój przez staże i praktyki

Zyskuj kompetentnych pracowników dzięki praktykom i stażom!

Zgłoś się do doradcy

Nasz doradca oddzwoni lub odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Siedziba firmy / instytucji:

(Aktualnie doradcy świadczą wsparcie w województwach:)

Kategoria organizacji:
Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Dane gromadzone i przetwarzane są przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie w celu realizacji projektu AppHelp4SMEs – Apprenticeship Helpdesk for Small and Medium Size Enterprise (dalej: projekt), zgodnie z ustawą z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Moje dane mogą być udostępnione instytucjom monitorującym, kontrolującym i nadzorującym PARP oraz podmiotom świadczącym usługi na rzecz PARP.

Kontakt z Inspektorem ochrony danych możliwy jest pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane zostaną usunięte w momencie upłynięcia okresu zobowiązania do przechowywania dokumentacji projektu wynikającego z zawartej umowy pomiędzy PARP a EMPORIKON KAI VIOMICHANIKON EPIMELITIRION PAFOU – koordynatorem projektu, tj. w okresie 5 lat, o ile w tym czasie nie zostanie zainicjowany audyt, kontrola lub ewaluacja projektu. W takim wypadku dane będą mogły być usunięte w momencie zakończenia audytu, kontroli lub ewaluacji projektu. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, a w uzasadnionych przypadkach usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Pozostałe informacje, w tym dotyczące sposobu realizacji praw osób, których dane dotyczą dostępne są w regulaminie ochrony danych osobowych w PARP dostępnym na stronie www.parp.gov.pl/regulamin-ochrony-danych-osobowych.

Każdemu przysługuje ponadto prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych na niewłaściwe przetwarzanie jego danych.

Zamknij

Dla pracodawców

 

Jeśli jesteś pracodawcą MŚP poszukującym pracowników, sprawdź czy Twoja firma jest gotowa do przyjęcia praktykanta lub stażysty. Dowiedz się, która forma praktyk lub staży jest najlepiej dopasowana do możliwości i potrzeb Twojej firmy, a także poznaj jakie perspektywy dla firmy stwarza ich organizacja. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić w ramach projektu "Centrum usług dla MŚP w zakresie praktyk zawodowych i staży" (AppHelp4SMEs):

Stażyści to korzyści

 

Łączenie nauki z pracą pozwala młodym ludziom uzyskać doświadczenie w pracy, a zarazem nabyć umiejętności praktyczne odpowiadające wymaganiom pracodawców. A co zyskuje pracodawca?

  • kształtowanie potencjalnych pracowników w sposób zgodny z zapotrzebowaniem firmy,
  • poniesienie mniejszych kosztów związanych z rekrutacją i szkoleniem nowych pracowników,
  • możliwość wyszkolenia i zatrzymania wykwalifikowanego i wysoce zmotywowanego nowego pracownika,
  • podjęcie współpracy ze szkołami w zakresie wdrażania zmian w kształceniu zawodowym,
  • odciążenie pracowników w okresie letnim dzięki zaangażowaniu praktykanta/stażysty,
  • refundacja dodatku do wynagrodzenia w związku z pełnieniem funkcji opiekuna stażysty.
 

5 kroków do zatrudnienia super pracownika

 

 

Publikacje - strefa wiedzy

 

Partnerzy projektu

 

id: 49805