Rozwój przez staże i praktyki

Zyskuj kompetentnych pracowników dzięki praktykom i stażom!

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

Dla pracodawców

 

Jeśli jesteś pracodawcą MŚP poszukującym pracowników, sprawdź czy Twoja firma jest gotowa do przyjęcia praktykanta lub stażysty. Dowiedz się, która forma praktyk lub staży jest najlepiej dopasowana do możliwości i potrzeb Twojej firmy, a także poznaj jakie perspektywy dla firmy stwarza ich organizacja. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić w ramach projektu "Centrum usług dla MŚP w zakresie praktyk zawodowych i staży" (AppHelp4SMEs):

Stażyści to korzyści

 

Łączenie nauki z pracą pozwala młodym ludziom uzyskać doświadczenie w pracy, a zarazem nabyć umiejętności praktyczne odpowiadające wymaganiom pracodawców. A co zyskuje pracodawca?

  • kształtowanie potencjalnych pracowników w sposób zgodny z zapotrzebowaniem firmy,
  • poniesienie mniejszych kosztów związanych z rekrutacją i szkoleniem nowych pracowników,
  • możliwość wyszkolenia i zatrzymania wykwalifikowanego i wysoce zmotywowanego nowego pracownika,
  • podjęcie współpracy ze szkołami w zakresie wdrażania zmian w kształceniu zawodowym,
  • odciążenie pracowników w okresie letnim dzięki zaangażowaniu praktykanta/stażysty,
  • refundacja dodatku do wynagrodzenia w związku z pełnieniem funkcji opiekuna stażysty.
 

5 kroków do zatrudnienia super pracownika

 

 

Publikacje - strefa wiedzy

 

Partnerzy projektu

 

id: 49805