Polska Agencja Rozwoju przedsiebiorczości informuje, że Ministerstwo Gospodarki powierzyło PARP funkcję operatora merytorycznego i technicznego Bazy Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Celem funkcjonowania Bazy PPP jest zebranie i usystematyzowanie informacji na temat projektów partnerstwa publiczno - prywatnego w Polsce, a co za tym idzie propagowanie wiedzy na temat form współpracy podmiotów prywatnych z sektorem publicznym. Projekty w Bazie PPP zgrupowane są w trzech kategoriach: projekty planowane, realizowane oraz zakończone. Baza jest dostępna w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i chińskiej.

http://bazappp.gov.pl

W związku z pracami konserwacyjnymi prowadzonymi w Bazie Projektów Partnerstwa – Publicznego uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej możliwe jest przeglądanie Bazy PPP bez możliwości edycji danych. Po zakończeniu prac poinformujemy Państwa niezwłocznie o przywróceniu pełnej funkcjonalności.

 

Prosimy o zgłaszanie wszelkich pytań dotyczących Bazy PPP pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

id: 24442