Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji "Dzień Japoński", organizowanej wspólnie z Ministerstwem Gospodarki, Ambasadą Japonii w Polsce oraz Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego (JETRO), w dniu 3 lipca 2014r. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.

Omówienie możliwości inwestycyjnych w Polsce i w Japonii, wymiana doświadczeń w zakresie dwustronnej współpracy gospodarczej, perspektywy rozwoju handlu w świetle negocjowanej umowy UE – Japonia oraz nawiązanie kontaktów pomiędzy firmami to główne cele Dnia Japońskiego. Wśród zaproszonych gości znajdują się przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządów, izb gospodarczych i administracji. Zorganizowane w ramach konferencji dyskusje panelowe będą dotyczyć m.in. atrakcyjności inwestycyjnej obu krajów, różnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i w Japonii oraz doświadczeń firm obecnych na tych rynkach.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 27 czerwca 2014 r. (link)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język polski i angielski.

Dodatkowe informacje organizacyjne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie jest otwarte dla mediów.

id: 41371