14 maja 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczyna się X jubileuszowy Europejski Kongres Gospodarczy. Tegoroczna edycja to ponad 150 sesji dyskusyjnych z udziałem blisko 900 panelistów.

Uczestnicy debat zastanowią się wspólnie nad kształtem nowej Europy, kierunkami rozwoju, przyszłości strefy Euro i  czynnikami kształtującymi europejskie realia i perspektywy rozwojowe. W programie będą sesje poświęcone rewolucji technologicznej, digitalizacji, energetyce i inwestycjom.

Kongresowi  towarzyszy 3. edycja European Start-up Days. To spotkanie młodego biznesu z przedstawicielami korporacji zainteresowanych współpracą z innowacyjnymi firmami MŚP.

PARP jest parterem obu wydarzeń. W trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego zapraszamy do udziału w sesji „Sukcesja w firmach rodzinnych”  z udziałem Niny Dobrzyńskiej, zastępcy prezes PARP (15.05, godz. 15.30, MCK).

Podczas European Start-up Days dyrektor Departamentu Rozwoju Start-upów w PARP Anna Brussa weźmie udział w panelach: 

  • Dawid i Goliat, czyli korporacje i start-upy“ (15.05, godz. 12.15, Spodek)
  • „Inkubatory i akceleratory – środek, a nie cel“ (16.05, godz. 13.30, Spodek)

Na pytania uczestników dotyczące możliwości wsparcia i rozwoju biznesu odpowiedzą konsultanci PARP dostępni na stoisku informacyjnym w katowickim Spodku.

Więcej informacji:

Europejski Kongres Gospodarczy: http://www.eecpoland.eu/pl/,

European Start-up Days: http://www.estartupdays.eu/pl/

id: 50094