Zapraszamy na spotkanie wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych finansowymi instrumentami wsparcia udzielanymi ze środków Unii Europejskiej dla programów: Polska Wschodnia, Inteligentny Rozwój, Wiedza Edukacja Rozwój.

Już 7 września 2017 r. (czwartek), w godz. 9:00-15:30 zapraszamy na spotkanie, na którym będzie przedstawiona pełna oferta wsparcia udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Eksperci Agencji w I części spotkania omówią, kto i na co może otrzymać wsparcie, jakie warunki musi spełniać wnioskodawca oraz ile i jakie wydatki można finansować ze środków pomocowych.

Dostępne będzie stoisko Informatorium, w którym konsultanci PARP udzielą kompleksowej informacji z zakresu instrumentów wsparcia oraz pomocy w znalezieniu odpowiedniego źródła finansowania firmy.

Po południu zapraszamy na warsztaty, gdzie pod okiem ekspertów częściowo wypełnicie Państwo wniosek o dofinansowanie.  Eksperci omówią istotne kwestie dotyczące spełniania kryteriów dla dofinansowania oraz udzielą odpowiedzi na dodatkowe pytania. Dodatkowo przedstawią czynniki sukcesu, najczęściej popełniane błędy przy wypełnianiu wniosku oraz dobre praktyki do każdego z działań.

Miejsce spotkania:  Golden Floor Tower, ul. Chłodna 51, Warszawa, sala 1+2 (pietro 39). 

Aby móc skorzystać ze wsparcia ekspertów w cześci warsztatowej, wymagany jest laptop oraz rejestracja w systemie:

- dla wnioskodawców działań POIR i POPW https://lsi1420.parp.gov.pl/home

- dla wnioskodawców działania 2.2. POWER https://www.sowa.efs.gov.pl/

 

 

id: 49643