Wpłyń na branżę C-Car

IMPACT Connected Car to międzynarodowy program akceleracyjny, który stworzy samochód przyszłości!

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

start-upy i MŚP

 

Połącz swoje siły z akceleratorem i zmieniaj świat motoryzacji!

W IMPACT Connected Car możesz zyskać:

  • 60 tys. euro (bez obejmowania udziałów),
  • dostęp do Connected Car Open Spacea,
  • udział w programie akceleracyjnym,
  • 200 tys. euro od funduszy VC.

Aplikuj jeśli:

  • masz CEO i CTO,
  • masz MVP,
  • angażujesz się w swój biznes w pełnym wymiarze,
  • w ciągu najbliższych 6-9 miesięcy planujesz wejście na rynek, pozyskanie inwestora i współpracę z innymi firmami.

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie do 10 stycznia 2018 r. wypełnij formularz na stronie projektu. Masz pytania? Przyślij swoje imię i nazwisko, nazwę firmy/instytucji, którą reprezentujesz i ewentualne pytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i przyjdź 14 grudnia 2017 r. o godz. 11:00 na spotkanie informacyjne do siedziby PARP.

PARTNERZY PROJEKTU

 

id: 49800