Impact'17, to kolejna edycja wydarzenia, które w całości koncentruje się na tym jak transformacja cyfrowa wpływa na system gospodarczy - funkcjonowanie przedsiębiorstw, zmianę modeli biznesowych, produkcji, zatrudnienia, konieczność zmian w administracji publicznej, ale także na wpływ tych przemian na społeczeństwo.

Tematem przewodnim trzeciej edycji impact będzie 4.0 Economy. Czwarta Rewolucja Przemysłowa daje nowe przestrzenie wzrostu. Jej siłą napędową jest upowszechnienie Internetu, obniżenie kosztów przechowywania danych, mobilność, techniki drukowania w 3D, odnawialne źródła energii, a także sztuczna inteligencja. Na Impact’17 postaramy się ukazać w jaki sposób digitalizacja procesów produkcji stworzy przestrzeń do rozwoju bardziej dostępnego, elastycznego i efektywnego przemysłu.

Podczas nadchodzącej edycji skoncentrujemy się na przemianach w 12 wybranych obszarach, zgłębiając je w gronie praktyków, teoretyków, wizjonerów i tych, którzy niosą ze sobą zmiany - disruptors. Zdefiniowane przez nas obszary tematyczne, m.in. przemysł, administracja publiczna, finanse, energetyka, będą rozpatrywane w kontekście przemian jakie dokonują się w nich za sprawą transformacji cyfrowej. Chcemy pokazać to na przykładach ze świata, aby przybliżyć praktyczny wymiar i nieuchronność tych zmian.

Impact’17 to ponad 250 mówców, 5000 uczestników i ponad 1000 sesji łączących startupy z korporacjami. Na wydarzeniu spotkamy zarówno przedstawicieli dużych międzynarodowych firm, właścicieli startupów, przedstawicieli administracji publicznej jak i środowisko naukowe. Różnorodne formaty, takie jak impact link (cykl spotkań 1 na 1), impact industry (zamknięte interaktywne sesje branżowe) czy startup4export (sesje pitchingowe dla start-upów) staną się świetną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.

Wśród potwierdzonych speakerów znajdą się m. in. wicepremierzy Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin, Timotheus Höttges, Esther Wójcicki, Peter Carlsson, Anna Streżyńska, Alexander Graubner-Mueller, Mike Butcher i wielu innych.

Rejestracja

Data: 31 maja - 1 czerwca 2017 r.
Lokalizacja: ICE Kraków International Conferences & Entertainment

id: 49559