PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
drukuj

Baza Ofert Współpracy

Jednym z zadań Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest ułatwianie małym i średnim przedsiębiorstwom kontaktów z zagranicznymi firmami. Jako wsparcie na rzecz znalezienia partnera biznesowego ośrodek Enterprise Europe Network, działający przy PARP, oferuje możliwość umieszczenia profilu Państwa firmy w Bazie Ofert Współpracy, do której dostęp ma około 600 jednostek sieci w Europie i innych częściach świata.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem swojej oferty w bazie, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego w języku angielskim. Do wypełnionego formularza mogą dołączyć Państwo 5 plików w formacie txt, doc, pdf, rtf, vsd, xls, ppt, zip, które w pełniejszy sposób przedstawią profil Państwa działalności lub poszukiwanego partnera biznesowego (jeden plik nie może być większy niż 3 MB; pliki prosimy przesyłać na podane niżej adresy e-mail).

Po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza profil Państwa firmy zostanie umieszczony w bazie. Państwa oferta będzie przetłumaczona na język wybranego przez Państwa kraju, umieszczona na stronach internetowych poszczególnych ośrodków Enterprise Europe Network oraz rozdystrybuowana wśród firm, które mogłyby być zainteresowane nawiązaniem współpracy z Państwem.

Korzystanie z bazy jest nieodpłatne.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: coordinator_cpbsn@parp.gov.pl.


Formularz do pobrania (pobierz plik)


Na stronie sieci Enterprise Europe Network w Polsce znaleźć można wyszukiwarkę ofert firm zagranicznych poszukujących partnerów w Polsce (link). Zachęcamy też do zapisania się na newsletter, w którym przesyłamy informacje o planowanych wydarzeniach oraz wybrane oferty zagraniczne (link).

Więcej informacji na temat sieci Enterprise Europe Network znajdą Państwo na stronie www.een.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

112/152/153/157/, ID=1290
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej www.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2007-08-06 13:11:32
Aktualizowany: 2015-01-07 09:23:34
Ilość odsłon: 39624
drukuj