Zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące zamówień prowadzonych w ramach projektów współfinansowanych ze środków UE.

  • Dowiedz się, jak prawidłowo dokonać wyboru wykonawcy w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.
  • Poznaj zasady wynikające z wytycznych programowych oraz horyzontalnych
  • Poznaj procedurę wyboru wykonawcy

Spotkania odbędą się:

14 września - Centrum Biznesowe Ogrodowa 58, Warszawa, ul. Ogrodowa 58, sala Londyn i Neapol (piętro IV) – wejście od ul. Ogrodowej budynek B

28 września - Centrum Biznesowe Ogrodowa 58, Warszawa, ul. Ogrodowa 58 , sala Amsterdam.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Zarejestruj się na spotkanie

* pola wymagane

* Wybierz wydarzenie:

* Imię:

* Nazwisko:

* Nazwa firmy/instytucji:

* Miejscowość :

* Telefon (wraz z nr. kier.) :

* Email :

Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z miejscem szkoleniowym, alternatywnymi formami materiałów konferencyjnych i wyżywieniem, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:


Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z zapewnieniem systemu wspomagającego słyszenie oraz tłumacza migowego, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:
* Proszę podać słownie wynik: jeden + trzy =

Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym także danych osobowych wizerunkowych do celów:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83. Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione podmiotom, kontrolującym i nadzorującym PARP. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do realizacji ww. celów.Wyślij formularz

 

   Program spotkańDownload this file (2017091428 Jak wybrać wykonawcę zaproszenie.pdf).pdf2188 kB pobierz
id: 49670