kaos  

kowalewski

Przemysław Kowalewski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: + 48 22 414 70 01
www.kaos.pl

Kancelaria Adwokacka Osiński i Wspólnicy sp.k. jest niezależną polską firmą prawniczą, specjalizującą się w profesjonalnej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym także podmiotów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowym doradztwie oraz obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych obejmującej wszelkie przejawy ich działalności w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego, pracy, prawa finansowego, jak również prawa zamówień publicznych i prawa rynku kapitałowego.

Doradzamy w skomplikowanych procesach inwestycyjnych i pojedynczych transakcjach, a nasi prawnicy, to nie tylko specjaliści w określonych dziedzinach prawa, ale również doradcy wspomagający złożone procesy gospodarcze posiadający kompleksową wiedzę fachową oraz duże doświadczenie praktyczne.

Dzięki temu świadczone przez nas usługi łączą najwyższej jakości wiedzę prawniczą ze znajomością potrzeb biznesu.

Od 2015 roku Kancelaria poradzi obsługę prawną ponad 30 startupów oraz stale współpracuje z dwoma inkubatorami przedsiębiorczości.

trio

 

granicki

Artur Granicki
Partner Zarządzający
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: +48 (22) 612 62 32
www.triolegal.pl

Kancelaria zarządzana przez mec. Tomasza Snażyka oraz mec. Artura Granickiego jest wiodącą polską kancelarią specjalizującą się w obszarze prawa umów inwestycyjnych dla startupów. Działając na styku wielu środowisk biznesowych, eksperci Kancelarii biorą udział w licznych procesach inwestycyjnych przeprowadzanych w obszarze polskiej społeczności startupowej, reprezentując zarówno startupy jak i fundusze inwestycyjne.

Prawnicy Kancelarii  od wielu lat związani są ze środowiskiem startupowym. Pełnią rolę mentorów podczas licznych eventów branżowych (m.in. Startup Weekend, Reaktor Warsaw, Infoshare, Bitspiration, Aula Polska i in.), w trakcie których dzielą się swoją wiedzą na temat prawnych aspektów procesu inwestycyjnego. Ponadto, Partnerzy Kancelarii są również współzałożycielami fundacji Startup Poland, będącą największą organizacją zrzeszającą polskie startupy. Prawnicy z zespołu mec. Snażyka i mec. Granickiego są również autorami jedynego w Polsce poradnika dla startupów tłumaczącego w sposób kompleksowy zagadnienia umowy inwestycyjnej.

Prawnicy Kancelarii wspierają swoich klientów podczas całego procesu inwestycyjnego, począwszy od przeprowadzenia preduedilligence przez negocjacje Termsheetu, przygotowaniu struktury spółki, negocjacje zapisów umowy inwestycyjnej, przygotowanie pełnej dokumentacji transakcyjnej obejmującej umowę inwestycyjną, aż po zmianę umowy spółki oraz dokumentację potransakcyjną.

Dzięki zaangażowaniu w sprawy klienckie oraz profesjonalizmowi zatrudnianych prawników, Kancelaria zarządzana przez mecenasów Snażyka i Granickiego jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kancelarii doradzających przy umowach inwestycyjnych.

id: 49667