Zapraszamy do obejrzenia transmisji on-line konferencji organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która odbędzie się 25 czerwca 2014 roku w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym w Warszawie, w godz. 10:00-14:45.

Konferencja ma na celu omówienie założeń projektu oraz prezentację usługi, która ma pomóc przedsiębiorcom w realizacji przedsięwzięć gospodarczych finansowanych ze środków zwrotnych.

Usługa zapewnia klientowi kompleksową obsługę przy planowaniu i realizacji przedsięwzięcia gospodarczego - doradztwo powiązane ze skorzystaniem z indywidualnie dobranego kredytu lub leasingu oraz szkolenie.

Oferta finansowa została dopasowana do potrzeb MSP przez instytucje finansowe, które mają podpisane porozumienie o współpracy z PARP w ramach tego projektu tj.

1. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa (SK bank) z siedzibą w Wołominie,
2. Idea Bank S.A. z siedzibą w Warszawie,
3. Pekao Leasing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,
4. Deutsche Bank SA z siedzibą w Warszawie.

Usługa doradczo-szkoleniowa będzie świadczona na terenie kilkunastu województw przez grono specjalistów zatrudnionych u wybranych w drodze konkursu 13 usługodawców.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania konferencji on-line na stronie PARP. Podczas transmisji będziecie mieli Państwo możliwość zadawania pytań naszym prelegentom.

Program konferencji:  http://ksu.parp.gov.pl/pl/oferta_ksu/pomoc_kredyt_pozyczka_leasing/seminaria

id: 41335