Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w organizowanej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych wizycie z komponentem gospodarczym w Republice Senegalu oraz Republice Wybrzeża Kości Słoniowej w dniach 16-24 marca 2016 roku.

Do udziału zachęcamy zwłaszcza polskich przedsiębiorców z sektora rolno-spożywczego (m.in. przetwórstwa), zielonych technologii (m.in. recyklingu), energetycznego (rozwiązania dla elektrowni, sieci przesyłowych, itd.), naftowo-gazowego, budowlanego i infrastruktury transportowej (m.in. budowa dróg, transport kolejowy)

 

Więcej:
www.een.org.pl

Misja gospodarcza MSZ do Senegalu i WKS, 16-24 marca 2016 r.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w organizowanej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych wizycie z komponentem gospodarczym w Republice Senegalu oraz Republice Wybrzeża Kości Słoniowej  w dniach 16-24 marca 2016 roku. Do udziału zachęcamy zwłaszcza polskich przedsiębiorców z sektora rolno-spożywczego (m.in. przetwórstwa), zielonych technologii (m.in. recyklingu), energetycznego (rozwiązania dla elektrowni, sieci przesyłowych, itd.), naftowo-gazowego, budowlanego i infrastruktury transportowej (m.in. budowa dróg, transport kolejowy)

 

Więcej:

http://een.org.pl/index.php/inne/articles/misja-gospodarcza-msz-do-senegalu-i-wks-16-24-marca-2016-r.html

id: 48701