Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do składania aplikacji na Eksperta zewnętrznego oceniającego wnioski albo wydającego opinie dot. złożonych wniosków o udzielenie pożyczki na realizację przedsięwzięć o charakterze innowacyjnym w ramach projektu pilotażowego „Utworzenie i dokapitalizowanie Funduszu Pożyczkowego Wspierania Innowacji”.

 

Informujemy, iż ponownie uruchomiono nabór na kandydatów na eksperta zewnętrznego oceniającego wnioski lub eksperta wydającego opinie dotyczące złożonych wniosków o udzielenie pożyczki na realizację przedsięwzięć o charakterze innowacyjnym w ramach projektu pilotażowego „Utworzenie i dokapitalizowanie Funduszu Pożyczkowego Wspierania Innowacji”.

Termin składania aplikacji upływa 20 września br. o godz. 16.
Wszyscy Eksperci z którymi zostanie podpisana umowa o współpracy będą, dodatkowo, zobowiązani do złożenia podpisanego Załącznika 7 A do umowy o dzieło/zlecenie.
Aplikacje złożone przez ekspertów, którzy przesłali swoje zgłoszenie na eksperta zewnętrznego oceniającego wnioski lub eksperta wydającego opinie w ramach naboru trwającego do 5 sierpnia br., nie będą ponownie rozpatrywane.
Pozostałe warunki naboru pozostają bez zmian.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

id: 49020