CRMŚP:

Wiosną tego roku przedsiębiorcy będą mieć wiele okazji do nawiązania kontaktów, zdobycia i wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a przede wszystkim promocji swojego biznesu.

Dzięki propozycjom Centrum Rozwoju MŚP mogą nieodpłatnie skorzystać ze stoisk promocyjno-informacyjnych PARP na najważniejszych światowych wydarzeniach branżowych. Agencja umożliwi prezentację materiałów ulotek, folderów czy filmów promocyjnych oraz skorzystanie ze strefy B2B w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych. 

W obszarze transferu wiedzy i technologii, zaprezentowania swojej działalności oraz pozyskania nowych klientów lub partnerów szczególnie polecamy udział w giełdach kooperacyjnych – spotkaniach organizowanych przez Enterprise Europe Network i PARP na targach i konferencjach takich, jak CeBIT, Web Summit, Gamescom czy zbliżające się targi Hannover Messe.

W najbliższym czasie zapraszamy do udziału w spotkaniach misji handlowej firm z Tajwanu, giełdzie kooperacyjnej na Hannover Messe i polskim stoisku na Pioneers Festival Vienna 2018.

Kalendarium wydarzeń

id: 50022