Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na pierwszą konferencję poświęconą tematyce e-biznesu pod honorowym patronatem Pana Grzegorza Schetyny Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Podczas forum przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące e-biznesu w Polsce, perspektyw jego rozwoju i światowe trendy. Przedstawione również zostaną praktyczne przykłady na wypromowanie swojego biznesu w sieci, zyskanie klientów i zapewnienie trwałości projektu. Prelekcje wygłoszone będą przez polskich i zagranicznych ekspertów z dziedziny nowoczesnych technologii.

Do udziału w forum zapraszamy przedsiębiorców działających w e-biznesie, przedstawicieli instytucji i ośrodków wspierających przedsiębiorczość, agencji rozwoju regionalnego, ośrodków akademickich i inkubatorów przedsiębiorczości.

Prelegenci:

  • prof. dr hab. inż. WOJCIECH CELLARY, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • BRUNO GIUSSANI, Tinex S.A. oraz Swiss Federal Institute of Technology
  • dr MAREK HOŁYŃSKI, Polskie Towarzystwo Informatyczne
  • AARRON WALTER, autor książki "Building Findable Websites", wydawca New Riders, projektant interaktywnych stron internetowych, wykładowca
  • ADAM ZYGADLEWICZ, Fundacja Polak 2.0
  • oraz przedstawiciele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Ogólnopolskie forum e-biznesu jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Organizator:
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Termin: 20 października 2009 r., godz. 10.00-16.30

Miejsce: Sheraton Hotel Warsaw, ul. B. Prusa 2, Warszawa

Zapraszamy do udziału!

Wstęp jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Liczba miejsc ograniczona!  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ramowy program forum e-biznesu (pobierz plik).

Formularz rejestracyjny znajdują się na stronie (link).

id: 11654