17 stycznia 2017

W imieniu Ambasady RP w Nairobi zapraszamy do udziału w targach Agri–Logistic East Africa, które odbędą się w dniach 28 lutego - 1 marca, 2017 r., w Nairobi w Kenii. Targi organizowane są przez African Agri Council, w porozumieniu z kenijskim ministerstwem rolnictwa i są adresowane jest między innymi do przedstawicieli branży rolnej, stowarzyszeń branżowych, organizacji pozarządowych.

więcej

13 stycznia 2017

Zapraszamy do składania uwag do projektu Regulaminu konkursu wraz z załącznikami dla poddziałania  3.2.1 Badania na rynek (konkurs dedykowany w zakresie elektromobilności).

13 stycznia 2017

W związku ze zbliżającym się zakończeniem naboru wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach działania 2.3.2 POIR - Bony na innowacje dla MŚP, zapraszamy do kontaktu z ekspertami PARP, którzy będą odpowiadać na Państwa pytania związane z przygotowaniem projektów i procedurą konkursową. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z osobami, które opracowały zasady konkursu i na co dzień zajmują się wdrażaniem projektów.

 

11 stycznia 2017

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że wprowadzono zmiany do dokumentacji konkursowej dla II naboru wniosków w ramach poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand POIR.

10 stycznia 2017

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand.

W ramach poddziałania 3.3.3 POIR dofinansowanie mogą otrzymać przedsiębiorcy realizujący projekty dotyczące uczestnictwa w działaniach objętych programem promocji o charakterze ogólnym na wskazanych rynkach perspektywicznych i/lub uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowych programach promocji, w celu promowania marek produktowych (wyrobów/usług), które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych oraz promowania Marki Polskiej Gospodarki.

9 stycznia 2017

Zapraszamy przedstawicieli polskich firm z branży ICT do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym na targach CeBIT, które odbędą się w dniach 20-24 marca 2017 r. w Hanowerze (Niemcy). Targi CeBIT należą do najważniejszych imprez w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych na świecie. Stoisko zostanie zorganizowane w ramach Branżowego Programu Promocji dla sektora IT/ICT, realizowanego przez PARP.

więcej

9 stycznia 2017

Promocja polskich rozwiązań IT dla sektora FinTech w Tokio - zapraszamy przedstawicieli polskich firm i instytutów badawczych do udziału w seminarium organizowanym przez Wydział Polityczno-Ekonomiczny oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio.

więcej