Dołącz do najlepszych i umieść swoją ofertę w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).

Podczas spotkań zapraszamy do Mobilnego Punktu Rejestracji.

  • 7 września 2017 r. Kielce, Best Western Grand Hotel, ul. Henryka Sienkiewicza 78, sala Jodłowa  (parter) w godzinach 10:00 - 15:30
  • 8 września 2017 r. Kraków, Hotelu Interhouse, ul. Bratysławska 2, sala Wawel (parter) w godzinach 10:00 - 15:30

 

Zarejestruj się na spotkanie

* pola wymagane

* Wybierz wydarzenie:

* Imię:

* Nazwisko:

* Nazwa firmy/instytucji:

* Miejscowość :

* Telefon (wraz z nr. kier.) :

* Email :

Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z miejscem szkoleniowym, alternatywnymi formami materiałów konferencyjnych i wyżywieniem, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:


Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z zapewnieniem systemu wspomagającego słyszenie oraz tłumacza migowego, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:
* Proszę podać słownie wynik: cztery + trzy =

Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym także danych osobowych wizerunkowych do celów:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83. Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione podmiotom, kontrolującym i nadzorującym PARP. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do realizacji ww. celów.Wyślij formularz

 

   Program spotkańDownload this file (20170907 08 zaproszenie POWER BURnew.pdf).pdf2315 kB pobierz
id: 49660