Od 7 do 10 maja czeka na Was moc atrakcji zorganizowanych przez beneficjentów środków unijnych. Rejs motorówką, ciekawe warsztaty, eksperymenty naukowe oraz zwiedzanie kulis teatrów – to tylko niektóre z niemal 1000 atrakcji, które zostaną zorganizowane podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. We wszystkich wydarzeniach będziecie mogli wziąć udział za darmo lub ze zniżką.

Przekonajcie się sami, jak działają Fundusze Europejskie. Zachęcamy do udziału m.in. w Opolskim Weekendzie Europejskim podczas, którego na rynku w Głubczycach wystąpią polskie gwiazdy muzyki rozrywkowej. Miłośnicy kultury i sztuki mogą zajrzeć za kulisy Opery Narodowej w Warszawie lub zwiedzić siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Najmłodszych z pewnością zainteresuje JuraPark w Krasiejowie, gdzie zobaczyć można blisko 250 rekonstrukcji dinozaurów.

Jak wziąć udział?

Wejdźcie na stronę: www.DniOtwarte.eu i skorzystajcie z wyszukiwarki atrakcji. Znajdziecie się w niej informacje o wszystkich wydarzeniach organizowanych w Polsce. Już dziś zobaczcie, co się będzie działo od 7 do 10 maja. Zapraszamy!

id: 47651