Rejestr Usług Rozwojowych (RUR) dostępny pod adresem www.inwestycjawkadry.pl, to ogólnodostępna, bezpłatna platforma zawierająca oferty usług rozwojowych świadczonych w zróżnicowanej formie (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu). W RUR dostępna jest szeroka paleta usług, dzięki którym instytucje i osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować cele edukacyjne i biznesowe.
Rejestr Usług Rozwojowych został stworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników, zastępując dotychczasową, największą w Polsce bazę usług szkoleniowych „Inwestycja w Kadry".
RUR zapewnia użytkownikom wiele funkcjonalności, w tym m.in.:

  • gwarantuje powszechny dostęp do informacji na temat podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz ich oferty tak, aby każdy zainteresowany przedsiębiorca lub osoba prywatna mogła w sposób prosty, szybki i efektywny wyszukać propozycję dopasowaną do swoich potrzeb,
  • otwiera użytkownikom, którzy nie znaleźli odpowiadającej im oferty, możliwość zamówienia „usługi szytej na miarę", czyli takiej, która odpowiada w sposób bezpośredni na ich potrzeby,
  • daje uczestnikom szansę oceny usług, z których korzystali, a także zapoznania się z wynikiem ocen dokonanych przez innych uczestników usług,
  • umożliwia usługodawcom rejestrację w Krajowym Systemie Usług (KSU), czyli sieci współpracujących podmiotów, które wspierają regionalny rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Podstawowe założenia Rejestru Usług Rozwojowych zostały wypracowane w toku konsultacji społecznych, w których wzięli udział przedstawiciele środowisk zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu kształcenia ustawicznego oraz adaptacyjności przedsiębiorstw i ich pracowników.
Budowa i uruchomienie Rejestru Usług Rozwojowych było jednym z elementów projektu systemowego pt. „Promocja szkoleń i popularyzacja idei podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez całe życie", realizowanego w ramach poddziałania 2.1.3 PO KL. Projekt ten był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dalszy rozwój i funkcjonowanie Rejestru Usług Rozwojowych stanowi jedno z działań realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Pytania dotyczące Rejestru Usług Rozwojowych można zadawać naszym ekspertom dyżurującym pod numerem telefonu 801 808 108 (w dni powszednie w godzinach 8.00 – 18.00).
Poza godzinami pracy infolinii zapytania do naszych konsultantów prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W uzyskaniu szybkiej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania pomoże Państwu także baza „FAQ"

 

Więcej informacji o RUR można znaleźć na stronie www.inwestycjawkadry.pl

id: 34006